ODE Magnetspule 12VDC 30mm mit 100cm Kabel – BSA08012CS
Premium Spulen
Ursprünglicher Preis
$61.99
-
Ursprünglicher Preis
$61.99
Ursprünglicher Preis
$61.99
$61.99
-
$61.99
Aktueller Preis
$61.99
Verfügbarkeit:
Auf Lager
| Product Code | BSA08012CS |
| Voltage | 12V DC |
| Voltage Tolerance | + 10% - 5% |
| Housing Material | PA - Black Polyamide |
| Insulation Class | Class F (155°C) |
| Ambient Temperature | - 10°C + 40°C |
| Certifications | CE |
| Data Sheet | Download |
Net Weight:
0.33 lb
Shipping Protection
Enhance the protection of your shipment with our shipping insurance, guarding it against loss during shipping.
Certain restrictions apply.
Starting at only $5